HAKKIMIZDA

Biz kimiz ?

1999 yılında başlayan ticaret hayatında asansör malzemeleri üretmek ve ihraç etmek amacıyla BÜLENT AKDEMİR tarafından kurulmuştur.

Bugün üretiminin % 65 ini ihraç ederek sektörde ihracat yapan firmalar arasında haklı yerini bulmuştur.

2007 yılında denizcilik sektöründe eksiklikler olduğu düşünülerek bu konuda yatırım kararı almış ve bu karar sonrasında kendine ait olan ” POWMAR ” markasıyla denizcilik sektöründe kaliteli malzemeler ve üst düzey müşteri memnuniyeti hedeflenerek çalışmaya başlamıştır. POWMAR markası kısa sürede denizcilik sevdalılarının en sevilen ve aranılan markası olmaya adaydır.
Amacımız, teknenizde ihtiyaç duyduğunuz en yeni ürünleri , yeni teknolojiyi takip edip sizelerin ihtiyaçlarınızı karşılamak ve tedarik etmektir. POWMAR olarak bunu kendimize bir görev edinerek sizlere en iyi hizmeti vermektir.

MİSYONUMUZ

Powmar olarak biz, “Müşteri Memnuniyetini” eğitimli ve donanımlı kadromuzla en üst seviyeye ulaştırmayı hedefledik. Kaliteli, hızlı ,güvenilir üretim yapmayı ve sürekliliği kendimize ilke edindik. Sürekli kendimizi geliştirip, büyüyerek ve faaliyet gösterdiğimiz alanda “Lider” konuma gelmeyi amaç edinerek tüm çalışmalarımızda müşterilerimizin beklentilerini karşılama gayreti içinde olacağız.

VİZYONUMUZ

Powmar olarak ; istikrarlı, kaliteden ödün vermeyen, mevcut kadromuzla ve çalıştığımız tedarikçilerle uyumlu, anlaşılır, güvenilir, yeniliklere açık, sürekli öğrenen ve kendini geliştiren, “Müşterilerimizin Beklentilerine” en hızlı ve en iyi şekilde cevap verebilen, sektörde kendi alanında sürekli gelişim içerisinde olan bir firma olarak faaliyetlerimize devam edeceğiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak “müşteri memnuniyeti”ni en üst düzeyde tutabilmek amacı ile ;

  • Kalitede sürekliliği sağlayan,
  • Ürünleri zamanında ve eksiksiz teslim eden,
  • Uygun fiyatlı ürünler üretebilmek için maliyet düşürücü faaliyetlerde bulunan,
  • Güvenilir bir firma olmanın gereği olarak, satış sonrası hizmet kalitesini en üst düzeyde tutan,
  • Şirket içerisindeki kalite anlayışını, personel bilgi ve becerilerini arttırmak amacı ile sürekli eğitimler düzenleyen,
  • Her türlü kaybı önlemek amacı ile planlamayı en üst seviyede gerçekleştiren ve sürekli gelişmeyi kendine ilke edinmiş, teknolojiyi yakından takip eden, değişime açık bir Türk firması olmaktır.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Çevremizi korumak ve sürekliliğini sağlamak için, tüm çevre yasaları ve yönetmeliklerine uyarak çevre etkilerini kontrol altında tutmak ve etkilerini azaltarak çevre performansımızı sürekli iyileştirmek ve bu bilinci gerçekleştirerek, gelecek kuşaklara yaşanılabilir temiz bir çevre bırakmaktır.

Bu web sitesi çerezleri kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister.